AUTO PALACE Spořilov s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


AutoPalace Spořilov

  • Od nejmenšího po luxusní - bohatý výběr nových i starších modelů vozů
  • Široký poprodejní servis
  • Prodej náhradních dílů
  • Pronájem vozů
  • Nabídka pro individuální zákazníky i firmy
  • Zkušební jízdy zdarma
  • Řešení optimálního financování

Prodej vozů je pro nás jen začátek

Díky uceleným poprodejním službám nám můžete bez obav svěřit péči o Váš vůz i v průběhu jeho užívání. K dispozici Vám je odpovídající technologické zázemí našich autorizovaných značkových servisů vybavených nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií, včetně klempířské dílny a lakovny. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství.
Naši zákazníci si také mohou v autobazaru AutoPalace Ojeté vozy vybrat z bohaté nabídky kvalitních ojetých vozů, nebo si zapůjčit vůz dle svého výběru v autopůjčovně AutoPalace Rent.
AutoPalace Spořilov ale nabízí svým zákazníkům ještě mnohem více. V reakci na poptávku našich zákazníků jsme rovněž otevřeli salon prémiových ojetých vozů AutoPalace Premium.
Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami doporučíme optimální variantu financování vozu včetně pojištění a zařídíme i jeho registraci.
V případě zájmu také vykoupíme starší vůz na protiúčet.
Podstatnou výhodou skupiny AutoPalace Group je silné ekonomické zázemí, díky kterému jsme schopni bez problémů realizovat i velké fleetové obchody pro firmy v počtu desítek i stovek vozů.

Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás.

Maximální 5hvězdičkové ocenění za zákaznickou spokojenost

Dbáme na to, aby zákazníci byli s našimi službami maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jako ocenění naší snahy jsme v roce 2023 získali maximální pětihvězdičkové hodnocení za zákaznickou spokojenost od evropského zastoupení Mitsubishi Motors Europe.

Diplom - zákaznická spokojenost

AutoPalace Spořilov ... a můžete jet!